Košarka: Hrvatska-Italija

Dok se hrvatska nogometna reprezentacija nekako uspjela progurati kroz kvalifikacije i dokvalifikacije do svjetskog prvenstva u Rusiji, košarkašku to tek čeka, a kako se za sada čini put će biti još mučniji i pitanje je da li će vidjeti Svjetsko prvenstvo u Kini 2019.

Nakon poraza od Nizozemske u gostima Hrvatska je zaigrala protiv Italije doma, dobro otvorila utakmicu, u 5 minuta je vodila sa 16:4, držala prednost i dalje, ali onda je stalo i Talijani su na poluvremenu imali 32:35, a na kraju 64:80.

Hrvatska je tako na dnu ljestvice od četiri momčadi od koje 3 prolaze u drugi krug.

Fotkanje sa sucem u kadru dok se ne smiješ micati nije baš milina pa su fotke takve kakve su. Htio sam i riječ dvije napisat o foto organizaciji, ali neću…nemam živaca.