Košarka: Hrvatska – Izrael

Zadnja tekma pripremnog košarkaškog turnira za EuroBasket 2015. pripala je domaćinu Hrvatskoj i Izraelu. Petak, 21h, ali dvorana tek malo popunjena. Valjda se ljudi čuvaju za pravi turnir jer čujem da je Arena za prvu tekmu rasprodana. Nadam se da će se i nivo navijanja podići jer u petak smo mogli čuti samo grupu djece koja viče “obrana” i “ajmo Hrvatska”.

Repki su falili neki ključni igrači i početak nije bio bajan. No u drugom poluvremenu naše je krenulo i u nekoliko minuta su okrenuli igru i nabili koš razliku da bi na kraju završili sa 86:76 i tako ostali nepobijeđeni u 9 pripremnih utakmica.

Zanimljivo je da naši igrači nigdje na dresu nemaju svoje prezime. Svi su oni braća jedne velike Konzum obitelji. A na službenoj stranici turnira pak ne pišu brojevi nego samo imena :)

Odlično zagrijavanje i najava za turnir.